Rozpoczęcie rekrutacji w Szkole Numer Jeden

11/03/2021

Rok szkolny 2021/2022

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja dla klas 0 oraz 1 na najbliższy rok szkolny.
Odbędzie się ona w kilku etapach, o których zostaniecie Państwo poinformowani po przesłaniu zgłoszenia. Chęć zapisania dziecka do naszej placówki można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza na stronie lub mailowo bezpośrednio na adres: biuro@szkolanumerjeden.pl
Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz cechujące nas indywidualne podejście do uczniów – spotkania oraz testy rekrutacyjne będą ustalane telefonicznie lub mailowo z każdym rodzicem/opiekunem zgłaszającym dziecko.

Zapraszamy serdecznie,
Szkoła Numer Jeden

Kontakt

}

Godziny otwarcia szkoły

7:00 – 18:00

Adres

Al. Rzeczypospolitej 33/U3
02-972 Warszawa 

Telefon kontaktowy

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez Szkołę Numer Jeden za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)